Beytepe Konut Projesi


                                                               Ahlatlıbel Villa Projesi

     Ahlatlıbel Villa Projesi

Gölbaşı Villa

Öysekent Villa Projesi

Öysekent Villa projeleri

Bağlıca Villa Projesi


Bağlıca villa mimarisi
Temelli Villa Projesi 1

Temelli Villa Projesi 2

Tek Yapı Kooperatifi İkiz Villa Projesi

Tulumtaş Villa Projesi

Tulumtaş Villa Projesi


İncek Villa Projesi1
İncek Villa Projesi 1

Çayyolu Villa Projesi
Çayyolu Villa Projesi
Villa projeleri

Bakü Villa Projesi

Bakü Villa Projesi


      İncek Villa Projesi
                                                  İncek Villa Projesi 2Villa projeleri oldukça büyük önem taşır. Artık nezih bir yaşam için şehir dışındaki kuytu semtlere taşınmanıza ve ulaşım sorunu çekmenize gerek yok. Sahibi olduğunuz villaları güvenilir mimarlar ile birleştirmek size yeni bir yaşam keyfi sunuyor. Huzur ve ihtişamın bir arada olabilmesi için akıllı ev teknolojilerine geçirdiğiniz villanızda sauna, havuz, bahçe ve spor salonları oluşturarak uygun bütçelerle kendinize yeni bir hayat sunabilirsiniz.

Tint Mimarlık ailesi olarak villalarınızı güzelleştirmeye ve imkansız gibi görünen alanları mümkün kılarak sizlere teslim ediyoruz. ANKARA’nın en cazibeli yaşam alanı olan Çayyolu semtinde birçok villa mimarisi projemizi müşterilerimize karşılıklı memnuniyetle teslim etmiş durumdayken aynı zamanda birçok projemizi yapmaya da tam özen, istek ve gayretle devam ediyoruz. Bu konuyla ilgili olarak yerel mimari makalemize de gözatabilirsiniz.

Villa Projesinin Önemi

Eğer siz de bu küresel salgın döneminde apartmanda yaşanabilen sınırlandırılmış özgürlükten sıkılmış durumda iseniz ve hayata yepyeni bir pencereden bakmayı dilerseniz, Tint Mimarlık’tan villa projeleri konusunda iddialı ve muhteşem mimarlarından destek isteyebilirsiniz. Gelin siz de evinizin balkonuna çıkmak ve balkonda tartışan kardeşleri izlemeye maruz kalmak yerine estetik mimariyle buluşmuş olan bahçenize çıkarak havuzunuzun veya botanik bahçenizin keyfini çıkarın. Unutmayın; “Hayalinizdeki Mekan ve Villa mimarisi Bir Tık Uzağınızda.”

Hemen Ara