Galeri

İletişim Bilgileri:

Alacaatlı Mahallesi Park Caddesi 15/1 Çayyolu/Çankaya ANKARA

0312 353 59 59

hello@tintmimarlik.com

Folow Us

Tint Ekip

Tint Mimarlık Ailesi

2015′ den bu yana butik ekibimiz ile kolektif çalışma ruhunu yansıtmaktayız.
Ödüllerimiz

Carlsberg Architectural Prize

Curry Stone Design Prize

 

İletişim

Telefon: 0312 217 54 05

Email: hello@tintmimarlik.com

 

 

Saltuk Furkan TOPÇU 

 Kurucu Mimar

   Saltuk Furkan Topçu, 1991’de Ankara’da doğdu. Üniversite hayatına 2009 yılında Akademia Krakowska Üniversitesi’nde başlayıp 2014 yılında Çankaya Üniversitesi Mimarlık Bölümünden mezun oldu. Yurtiçi ve Yurdışında çeşitli mimari projelerde, proje sorumlusu ve şantiye şefi olarak, mimari proje, iç mekân ve mobilya tasarımları yaptı. 2015 yılında Tint Mimarlık şirketini kurdu.

 

 

Tuğba Hanım

 

 

Tuğba Çelik 

İç Mimar / Ekip Lideri

 Tuğba Çelik, 1986’da Eskişehir’ de doğdu. 2014 yılında Anadolu Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi İç Mimarlık Bölümünden Mezun oldu. Çeşitli Mimarlık ofislerinde proje ve uygulama alanlarında çalıştıktan sonra 2019 yılından beri Tint Mimarlık çatısı altında proje ve uygulama çalışmalarını İç Mimar olarak yürütmektedir.

 

 

Ekin Ünlü

Mimar

 Ekin Ünlü 1996’da Ankara’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamladı. 2014 de Ümitköy Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Aynı yıl Başkent Üniversitesi Mimarlık bölümünü kazandı. Eğitim sürecinde zorunlu şantiye stajını Erasmus ile Almanya’da tamamladı. İkinci dönem ofis stajını ise Ankara’da mimari uygulama ve tasarım üzerine çalışan bir ofiste tamamladı. 2019 yılında mezuniyetinin ardından bir mimarlık bürosunda çalışma hayatına başladı. Eylül 2020’de Tint Mimarlık ekibine dahil olarak çalışma ve öğrenme hayatına devam etmektedir.

 

Aybüke Cüceler 

İçmimar / Ekip Lideri

 

Betül Merve Aybüke Cüceler, 1995’de Mersin’de doğdu. 2013 de Mersin Yusuf Kalkavan Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Aynı yıl Kocaeli Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi İçmimarlık bölümünde eğitim hayatına devam etti. 2017 yılında İçmimar olarak meslek hayatına giriş yaptı. Artık sanatla bakmayı, mimar gibi düşünmeyi ve mimar gibi çözümler bulmayı önce eğitimcilerinden sonra da esin kaynağı dönem mimarlarından öğrendi. İstanbul’da başlayan meslek hayatı İstanbul, Kocaeli, Sakarya, İzmir, Çanakkale, Malatya, Mersin ve yurtdışında uygulanmış imzasını bıraktığı projelerinin olmasını sağladı. 2019 Şubat ayında GAI Mimarlık firmasını kurdu, 2021 haziran ayından itibaren ise TİNT Mimarlık bünyesinde çalışma hayatına devam ediyor.

 

 

Ayşenur Demiryürek 

İçmimar

  1997 yılında Ankara’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamladı. 2015’te Süleyman Demirel Anadolu Lisesi’nden mezun oldu ve aynı sene Kocaeli Üniversitesi Mimarlık Ve Tasarım Fakültesi İç Mimarlık Bolümüne başladı. 2020 yılı güz döneminde mezun oldu. Eylül 2020’de Tint Mimarlık ekibine dahil olarak çalışma ve öğrenme hayatını sürdürmektedir. 

 

 

 

Mesut YÜCEL  

 Mimar

Mesut YÜCEL 1996’da Adana‘da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Adana’da tamamladı. 2015 yılı Makendonya Amerikan Üniversitesi Mimarlık bölümünü kazandı. . İkinci dönem ofis stajını ise Adana’da mimari uygulama ve tasarım üzerine çalışan bir ofiste tamamladı. 2019 yılında mezuniyetinin ardından bir mimarlık bürosunda çalışma hayatına başladı. Temmuz 2021’de Tint Mimarlık ekibine dahil olarak çalışma ve öğrenme hayatına devam etmektedir.

 

Ali Osman DURAN

İnşaat Mühendisi

A. Osman Duran,1975 yılında Ankara’da doğdu.2000 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi’ni bitirdi. 2000 yılında meslek hayatına başlayıp, çeşitli İnşaat firmalarında çalıştıktan sonra 2013 yılına kadar kendi işletmesini idam ettirdi.2014 yılından itibaren Tint Mimarlık’ta İnşaat Mühendisi olarak devam etmektedir.

Hemen Ara