Mimari Ekip

Tint Ekip

Tint Mimarlık Ailesi

2015′ den bu yana butik ekibimiz ile kolektif çalışma ruhunu yansıtmaktayız.
Ödüllerimiz

Carlsberg Architectural Prize

Curry Stone Design Prize

 

İletişim

Telefon: 0312 217 54 05

Email: hello@tintmimarlik.com
 

Saltuk Furkan TOPÇU 

Kurucu Mimar

   Saltuk Furkan Topçu, 1991’de Ankara’da doğdu. Üniversite hayatına 2009 yılında Akademia Krakowska Üniversitesi’nde başlayıp 2014 yılında Çankaya Üniversitesi Mimarlık Bölümünden mezun oldu. Yurtiçi ve Yurdışında çeşitli mimari projelerde, proje sorumlusu ve şantiye şefi olarak, mimari proje, iç mekân ve mobilya tasarımları yaptı. 2015 yılında Tint Mimarlık şirketini kurdu.

 

 


Pınar Kocabağ

Mimar / Partner

  Pınar Kocabağ 1989 yılında Ankara’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamladı.2007 yılında Çankaya Anadolu Lisesinden mezun oldu.2008 yılında Çukurova Üniversitesi Mimarlık bölümünde mesleki eğitimine başladı. 2014 yılında başlayan çalışma hayatına çeşitli firmalarda devam ettikten sonra; 2021 yılında Tint Mimarlık ekibine Proje Koordinatörü olarak dahil olmuştur.

 

 

 

Tuğba ÇELİK

  İç Mimar/Koordinatör

    Tuğba Çelik, 1986’da Eskişehir’ de doğdu. 2014 yılında Anadolu Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi İç Mimarlık Bölümünden Mezun oldu. Çeşitli Mimarlık ofislerinde proje ve uygulama alanlarında çalıştıktan sonra 2019 yılından beri Tint Mimarlık çatısı altında proje ve uygulama çalışmalarını İç Mimar olarak yürütmektedir.

 
Tuğba Hanım

 

Mesut YÜCEL  

Mimar

    Mesut YÜCEL 1996’da Adana‘da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Adana’da tamamladı. 2015 yılı Kuzey Makedonya Amerikan Üniversitesi Mimarlık bölümünü kazandı. . İkinci dönem ofis stajını ise Kuzey Makedonya ‘da mimari uygulama ve tasarım üzerine çalışan bir ofiste tamamladı. 2019 yılında mezuniyetinin ardından bir mimarlık bürosunda çalışma hayatına başladı. Temmuz 2021’de Tint Mimarlık ekibine dahil olarak çalışma ve öğrenme hayatına devam etmektedir.

 

Bahri Güray POLAT

İç Mimar

 Bahri Güray Polat, 1982’da Ankara’ da doğdu. 2008 yılında Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık Bölümünden mezun oldu. Ankarada çeşitli iç mimarlık ofislerinde proje, tasarım ve uygulama mobilya alanlarında çalıştı. 2022 yılından beri Tint Mimarlık çatısı altında proje ve uygulama çalışmalarını İç Mimar olarak yürütmektedir.

 

Fulya Helinsu TOKAY

Mimar

  1998 yılında Kırklareli’de doğdu.İlk,orta ve lise öğretimini Bursa’da tamamladı.2017 yılında Atılım Üniversitesi Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü’ne başladı.2022 yılında mezun olan Fulya Helinsu Tokay kasım 2021’den beri Tint Mimarlık bünyesinde çalışmaktadır.

Onur GÖRÜROĞLU

İç Mimar

  Onur  Görüroğlu, 1992’de Hatay/Antakya’da doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Antakya’da tamamladı. Endüstri ve meslek lisesinde mobilya ve dekorasyon bitirip, Çukurova Üniversitesinde bölümün ön lisans eğitimini tamamladı. 2019 yılında Başkent Üniversitesi iç mimarlık ve çevre tasarımı bölümünü bitirdi. 2019 yılında Ankara’da  farklı mimarlık ofislerinde çalıştıktan sonra Ocak 2022’de Tint mimarlık’ta iç mimar olarak çalışmaya başladı.


Miss Tinty

Security

 Miss Tinty, 2020’de Ankara’da doğdu.Hayatına hayvan barınağında başladıktan sonra; Tint Mimarlık ile yolları kesişen Tinty, kariyerine Tint Mimarlık bünyesinde ofis güvenliği olarak devam etmektedir. 

Hemen Ara